Kreatif Çözümler

Size Özel Web Tasarımlar

Hayalinizdeki web sitesi örneğini bizlere aktarın, sizin için tasarlayalım.
Yeni nesil yazılım ve tasarım uygulamaları ile mobil uyumlu, Google dostu bir web sitesi ile fark yaratın


Web sitenizin firma kurumsal kimliğiniz ve markanızı en iyi şekilde yansıtması için tamamen size özel hazırlanmış bir web sitesi talep edebilirsiniz. 
Özel projelerinizi profesyonel tasarım ve yazılım ekibimizle, dikkatli bir süreç sonunda tamamlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerken; tasarım, görseller, mobil görünüm ve bir çok özelliği ile hazır sistemlerden ayrılacak olan siteniz, işinizin de gelişmesine fayda sağlayacaktır. AJANSON olarak özellikle online iş geliştirme noktasındaki tecrübelerimizi web sitenizde de hissedeceksiniz..

Web danışmanlık ve projelendirme desteği
Tecrübeli ekibimizle web projenizi en verimli hale gerime sürecinizde yanınızdayız. Yıllardır doğruluğu test edilmiş fikirlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Size özel eklenti ve modüller
Projenizde ihtiyacınız olan her türlü yazılımı size özel hazırlar ve kullanımınıza sunarız. Sitenizin hayal ettiklerinizi yapmaması için hiçbir engel yoktur.

Geliştirilebilir altyapı
Sitenizde uzun vadede ihtiyacınız olabilecek her türlü geliştirme yapılabilir. Bunun için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Destek ve eğitim
Ekibimiz bizimle çalışmaya devam ettiğiniz sürece her konuda sınırsız destek vermeye devam edecektir. Ayrıca sitenizi teslim aldığınız ilk andan itibaren kullanım konusunda online eğitim alarak, yönetime tamamen hakim olacaksınız. Kurulum, içerik ekleme, tasarım düzenlemeleri, seo çalışmaları, pazarlama vs gibi bir çok konuda uzmanlarımız daima yanınızda olacaklardır.
Size  özel destek alanından faydalanabileceğiniz  gibi, web site kullanım, seo, ticari aksiyonlar gibi bir çok konuda yayınlanan  makalelerimizden de faydalana bileksiniz..

Başarılı SEO altyapısı
AJANSON her projesinde olduğu gibi özel tasarımlarda da arama motorlarındaki bulunulurluğunuzu ön planda tutacaktır.

Zengin görsel seçimi
Web sitenizin zenginliği ve kalitesinde en büyük etken görsellerdir. Özel yazılım hizmeti dahilinde anlaşmalı fotografçılarımız gerekli çekimleri yerinde yapar ve en başarılı çekimleri berber karar vererek kullanırız. Ayrıca zengin görsel kütüphanemiz görsellerinizin yetersiz kaldığı durumlarda kullanımınıza hazırdır.

İçerik desteği
Sitenizin sizi veya firmanızı en iyi anlatacağı araç içeriğidir. Bu noktada dilerseniz ekibimiz talepleriniz doğrultusunda hem Türkçe hem de istediğiniz diğer dillerde içerik ekleme hizmeti vermeye hazırdır.

Alacağınız özel web tasarım hizmeti Ajanson CMS özelliklerini başlangıç özellikleri olarak kabul eder.
Ayrıca zengin içerik yönetim altyapımız sayesinde dilerseniz uzmanlığınızla ilgili içerikler ekleyebilir ve ziyaretçilere bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

AJANSON CMS - İçerik Yönetim SistemiAJANSON "İçerik Yönetim Sistemi" ile kendi sitenizi oluşturabilir ve özgürce yönetebilirsiniz. Tamamen özgün olan bu içerik yönetim programı ile dilediğiniz web sitenizi oluşturabilirsiniz. Uzman yazılım kadromuz ve geliştirici ekibimiz tarafından hazırlanan bu sistem artık sizin iş arkadaşınız olacak. AJANSON CMS dilediğinizde eklentilerle daha gelişmiş bir sisteme dönüştürebileceğiniz şekilde modüler olarak tasarlanmıştır.

İNCELE